Agentura Pierrot na cestách

Nevšední zážitek, který přinášejí malým i velkým divákům scénická čtení naší agentury, si bude moct v následujících měsících užít publikum po celé České republice. Již v průběhu března se herci vydají mimo jiné do Přerova, Hodonína, Vsetína či Valašského Meziříčí, tři dny stráví také v Nymburku, kde odehrají hned devět představení, v dubnu potěší dokonce jedenácti reprízami diváky ve Strakonicích a také vytvoří v Ostravě workshop scénického čtení pro pedagogy. V květnu se na naše stále oblíbenější produkce mohou těšit v Litomyšli či Jičíně, a před prázdninami se ještě stihneme představit v Havlíčkově Brodu, Rožnově pod Radhoštěm, ale také v Liberci na Festivalu dětského čtenářství.

Agentura Pierrot ale nezapomíná ani na diváky ve svém domovském regionu. Do prázdnin tak naše scénická čtení podpoří zájem dětí o knihy nejen v Knihovně BBB v Uherském Hradišti při Noci s Andersenem, ale také v Bzenci, Hluku, Veselí nad Moravou, Nedakonicích, Otrokovicích, Nivnici, Miloticích, Kudlovicích, Starém Městě nebo Kyselovicích.

A jelikož se stále častěji ozývají z našeho okolí dotazy na představení pro veřejnost, chystá agentura Pierrot v průběhu června velký Festival scénického čtení, ve kterém v odpoledních a podvečerních časech umožní příznivcům a zájemcům o naši oblíbenou jevištní formu navštívit hned osm scénických čtení z našeho repertoáru. Detaily již brzy na stránkách a FB agentury Pierrot.

scénická čtení Pierrot