Rybář i Klauni na Slavnostech vína v Uherském Hradišti

Sotva vypršel čas prázdnin a doba čerpání energie na novou sezónu, naše agentura hned třikrát během jednoho týdne představí veřejnosti některou ze svých oblíbených produkcí.

Ve středu 6. září se mohou milovníci poetických příběhů a krásných obrázků Pavla Čecha vydat na Farní zahradu v Boršicích, kde Irena a David Vackovi, společně s Jiřím Hejcmanem v titulní roli, zahrají napínavé a také veselé Dobrodružství pavouka Čendy. Začátek v 16 hodin, v případě nepříznivého počasí se představení uskuteční v Kulturním domě.

O víkendu pak v Uherském Hradišti vypuknou jubilejní XX. Slovácké slavnosti vína – a my budeme při tom. V neděli 10. září si děti a jejich rodiče na Mariánském náměstí nejprve od 10,30 užijí scénické čtení pohádky Jana Wericha „O rybáři a jeho ženě“, ve které si s Terezou Hrabalovou a Davidem Vacke zahrají také diváci z publika. A s malými herci-diváky se setkáme i v odpoledních hodinách.

Ve 13 hodin totiž na stejném místě vypukne naše populární pohádková „klauniáda“ Šašek Franta a klaun Pepe. V rolích pragmatického Franty a poněkud naivního, ale dobromyslného Pepy září již více než deset let dva Davidové – Vaculík a Vacke…bez dětí na jevišti bychom se asi konce jejich rozverného dohadování nedočkali.

A poznat přitažlivost a zábavnost našich scénických čtení budou moct také diváci v Hluku – 27. září od 16,30 se v místním kině společně pobavíme zásluhou Pohádek Miloše Macourka.

plakát Slavnosti