Na heliport nemocnice se vrací Den pro rodinu

Po dlouhé covidové pauze se v druhou červnovou sobotu na heliport Uherskohradišťské nemocnice opět vrátí tradiční akce určená dětem i dospělým – Den pro rodinu.

Jednotlivá oddělení nemocnice si pro malé i větší účastníky připravuje velmi různorodou směsici úkolů a soutěží (například dojení slámové kozy!), na vylosované šťastlivce čekají zajímavé tombolové ceny, zájemci si mohou prohlédnout vozy integrovaného záchranného systému či si vyzkoušet golfový odpal nebo se povozit na p(k)onících.

Nebude chybět ani tolik populární malování na obličej a skákací hrad…a také scénické čtení naší agentury! Děti i jejich rodiče si užijí dvě rozverné Pohádky Miloše Macourka, konkrétně příběh malé Zuzanky, které se dlouho nedaří psát do školního sešitu dostatečně úhledná písmenka (a člověk by nevěřil, jaké to může způsobovat lapálie); ve druhé pohádce se pak diváci seznámí s Martinem – klukem, který nevěří, že zip není na hraní…

Den pro rodinu vypukne na nemocničním heliportu v sobotu 11. června od 14 hodin, scénické čtení Z pohádek Miloše Macourka v podání Jiřího Hejcmana a Davida Vackeho přijde na řadu přibližně v 15,30.

Vstupné je pro všechny dobrovolné, výtěžek bude věnován v rámci celoročního projektu Uherskohradišťské nemocnice Rok seniora na pomůcky a vybavení na oddělení, která o starší pacienty v nemocnici pečují. V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

Den pro rodinu