Noc divadel ve Vsetíně

Žánrově pestrou nabídku připravili v rámci sobotní Noci divadel svým příznivcům divadelníci ve Vsetíně. Celý program Divadla v Lidovém domě odstartovala 16. listopadu naše pohádková klauniáda Šašek Franta a klaun Pepe aneb Se smíchem je vždycky lépe. Reakce zhruba stovky diváků dávaly jasně najevo, že si veselé setkání Franty a Pepy užívají nejen děti, ale také dospěláci.

„Hrálo se nám báječně. Vždy mám radost, když se do naší hry zapojí aktivně všichni v sále a to se dnes stalo,“ prozradil David Vacke, kterého vydařené odpoledne potěšilo ještě z jiného důvodu: „Mám radost, že se na Vsetíně divadlu takhle daří a že i na zatím netradiční akce chodí tolik diváků. Jde vidět, že zdejší divadelníci dělají svou práci srdcem a zjevně se jim to vrací v podobě velkého diváckého zájmu a vstřícného publika. Což je určitě ta největší odměna.“

V Malém sále vsetínského Divadla v Lidovém domě se ve čtvrtek 21.11. v 19 hodin představí opět po měsíci pošťačka Tereza ve stejnojmenné One Woman Show v podání Barbory Moučkové.