Tereza opakovaně na Vsetíně i na domácí půdě

Nově otevřená Malá scéna čerstvě zrekonstruovaného Lidového domu na Vsetíně zahájila svoji činnost. Historicky prvním představením v útulném komorním prostoru byla 29. 10. naše One woman show „Tereza“. Zcela vyprodaný sál vysílal během představení nadstandardní emotivní signály směrem k jevišti, a tak si představitelka Terezy, Barbora Moučková, svůj hodinový výstup bohatýrsky užívala. Závěrečné ovace byly bouřlivé a nadstandardní kytice velmi potěšila. Vsetín se zkrátka ukázal jako skvělá divadelní štace, na níž se rádo jezdí a rádo se pro místní, nesmírně kulturní publikum, hraje. Pro velký úspěch byla nasazena další repríza „Terezy“, která se na stejném místě (Malá scéna Lidového domu Vsetín) odehraje 21. 11. Začátek představení byl opět stanoven na 19 hodin. Vstupenky jsou k zakoupení v kině Vatra nebo na http://www.dkvsetin.cz/page/13128/program.

Necelý týden před vsetínským zájezdem se „Tereza“ ukáže po dvou letech také domácím divákům, a to 15. 11. v 19.00 v kavárně Café 21 na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti. Vstupenky pořídíte v Městské informační centrum Uherské Hradiště (Masarykovo nám. 21, naproti kavárny Cafe 21; otevírací doba: po-pá: 8–18 hod., so-ne: 9–17 hod.). A POZOR na omezenou kapacitu míst (pouhých 40)! Cafe 21: 739 525 343, cafe21@slovacko.cz

Propojení příběhu pošťačky Terezy z životními trablemi mladých dívek a žen je příslibem veselého i hlubokého zážitku. A Radůziny písně? Ty jsou vzácnou emocionální třešinkou na kyprém pomyslném dortu.