Zimní tour Klaunů začíná!

Šašek Franta a klaun Pepe se v září představili se svojí pohádkovou klauniádou v rámci Slavností vína na Mariánském náměstí v Uherském Hradišti, v říjnu potěšili děti v Ostrožské Nové Vsi a nyní rozjíždí „zimní tour“ po dalších městech a obcích Slovácka.

„Začínáme v neděli 26. listopadu v salašském Obecním domě a hned další neděli 2. prosince si Franta s Pepou společně s dětmi zařádí v Topolné, tedy pokud bude aspoň trochu slušné počasí,“ říká David Vacke, autor, režisér a představitel klauna Pepy v jedné osobě. Představení v Topolné totiž proběhne v rámci Mikulášských hrátek na venkovním pódiu.

„Odehrajeme kratší verzi pohádky, a přestože jsme toto představení už hráli u řeky, na náměstích, v obchodních domech i ve velkých amfiteátrech, v prosinových teplotách to bude pro nás premiéra,“ usmívá se David Vaculík neboli Šašek Franta.

V neděli 10. prosince pak zavítají Šašek s Frantou do Starého Města, 14. ledna 2024 do Babic a jaro přivítají 24. března v Jalubí. Ovšem není vyloučeno, že další reprízy ještě do kalendáře přibydou. Zahrát si na jevišti s naší potrhlou klaunskou dvojicí je totiž lákavá nabídka pro děti z daleka i široka…

Klauni_Salaš